Roberto Cavalli Eau de Parfum

By 06:40
Od kilku miesięcy to mój ulubiony zapach na wieczór, wyjście a teraz na jesień/zimę. Zapach ten mam już od dłuższego czasu, zużycie nie jest bardzo duże, gdyż rzadko używam go "za dnia". Przy okazji zaznaczę, że spokojnie można nim się otulać w ciągu dnia. Te kobiety które lubią zmysłowe i intensywne zapachy na pewno byłyby zadowolone.

 Posiadam flakonik 75 ml. Oprócz tego Roberto występuje w wersji 30 i 50 ml. Perfumy powstały w tamtym roku. Ich twórcą był Louise Turner. Nuty zapachowe: czerwony pieprz, kwiat pomarańczy, bób tonka, benzoin, wanilia. 

Zapach zamknięty jest w owalnym flakoniku, ozdobionym piękną górą. Flakon leży dobrze w dłoni, ma grubsze i masywne dno, które oddaje siłę zapachu. Designe flakoniku to połączenie prostoty z intensywnym kolorem perfum i zamknięciem, które przedstawia pieczęć Roberto Cavalli. Klasyka razem z odrobiną dzikości i luksusu.

 Zapach jest niesamowicie seksowny, kobiecy, zmysłowy. Jednocześnie elegancki i dziki. Z upływem godzin przechodzi w kwiatowe tony. Ale nie delikatne kwiaty. Nie. Kwiaty, pieprz, benzoin. Nosząc ten zapach czuję się piękna.

Zapach ma świetną trwałość. Około 10 godzin i więcej. Często słyszę, gdy go nosze, że pięknie pachnę. W pierwszej chwili po użyciu, może być zbyt mocny. Jednak to wrażenie szybko mija, zapach rozwija się i ukazuje swoje piękno, prawdziwe wnętrze.

 Zapach nie jest tani. Jednak w 100% wart swojej ceny. Zakochałam się w nim, bo słodycz nie jest cukrowa, bo pieprz nie dusi, bo ciepło i cierpkość tańczą tutaj tango, zmysłowe, pełne emocji.


You Might Also Like

1 komentarze

Polecane strony