Metoda mycia włosów OMO

By 09:08Muszę przyznać, że od pewnego czasu jestem zagorzałą włosomaniaczką. Niedawno dowiedziałam się o rewolucyjnej metodzie mycia włosów OMO. Postanowiłam się podzielić z Wami moimi wrażeniami oraz w skrócie opisać na czym polega OMO.

Zalety metody OMO:

  • Szybko możemy pozbyć się zalegających odżywek.
  • Jeśli mam suche włosy, ale przetłuszczające się u nasady, to OMO pozwoli nam zadbać o indywidualne potrzeby skóry głowy oraz skalpu. 
  • Ciekawa alternatywa dla samego mycia włosów odżywką.

 Co to jest OMO?

OMO - Odżywkowanie - Mycie - Odżywkowanie

1 etap - Odżywkowanie
W pierwszej fazie na włosy nakładamy dowolną odżywkę lub olej. Produkt musimy dokładnie wmasować we włosy i uwaga - nie spłukujemy!

2 etap - Mycie
Na samą skórę głowy, czyli skalp nakładamy szampon. Delikatnie wmasowujemy go w skórę głowy, starając się ominąć włosy. Warto wybierać delikatne szampony, niepodrażniające skóry głowy. Następnie musimy wszystko dokładnie spłukać.

3 etap - Odżywkowanie
Na koniec nakładamy na włosy ulubioną odżywkę. Jeśli lubimy możemy ją przytrzymać na włosach troszkę dłużej. Na koniec spłukujemy.

Ja stosuję OMO i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Moje suche końcówki lekko się nawilżyły, a włosy się już tak nie puszą. A czy Wy znacie i stosujecie metodę OMO?

You Might Also Like

1 komentarze

  1. U mnie niestety OMO się nie sprawdza, ale za to świetnie się sprawdza mycie włosów odżywką:)

    OdpowiedzUsuń

Polecane strony